Kaymakam Özen, Dekan Prof. Dr. Çetin’i ziyaret etti;

Kaymakam Özen, Dekan Prof. Dr. Çetin’i ziyaret etti

Taşköprü Kaymakamı Bekir Özen, Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muharrem Çetin’i makamında ziyaret etti....

Görüşmede Kaymakam Özen, Taşköprü’nün yöresel ve coğrafi işaretli lezzetlerini ve kültürel zenginliklerini anlattı, ayrıca Dekan Prof. Dr. Çetin’i ilçeye davet etti.

KAYMAKAM ÖZEN, TAŞKÖPRÜ'NÜN COĞRAFİ İŞARETLİ LEZZETLERİNİ VE KÜLTÜREL ZENGİNLİKLERİNİ ANLATTI

Taşköprü Kaymakamı Bekir Özen, Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muharrem Çetin’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Dekan Prof. Dr. Çetin, Fakülte’nin eğitim-öğretim döneminde öğrencilerin uygulama konusunda becerilerini geliştirmeye yönelik çalışmaların yanı sıra Kastamonu ve Üniversite içerisinde olan faaliyetlerin ağırlıklı olarak yer aldığı Gazete Kampüs’ün, Kastamonu yerel medyasına yönelik katkılarından bahsetti. Ayrıca bilimsel yayınların üniversal dünyadaki yerinin önemine işaret eden Prof. Dr. Çetin, bu bağlamda Kastamonu İletişim Araştırmaları Dergisi’nin(KİAD) ulusal ve uluslararası endekste taranır bir dergi haline geliş sürecini ve yayınlanan yazıların akademisyenlerin önemli çalışmalarını kapsadığını aktardı. Prof. Dr. Çetin, İletişim Fakültesi’nde lisans ve lisansüstü seviyede öğrenim gören öğrencilerin ağırlıklı olarak alanda ve diğer sektörlerde görev aldıklarını belirterek bunu da verilen eğitimin yansıması olarak değerlendirdi.

Görüşmede Kaymakam Özen, Taşköprü’nün yöresel ve coğrafi işaretli lezzetlerini ve kültürel zenginliklerini anlattı, ayrıca Dekan Prof. Dr. Çetin’i ilçeye davet etti.  

Kaynak:

İlgili Konular :
İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum