Arama
Arama Sonuçları
“2 gün musluk suyu kullanmayalım”
Kuzeykent Mahallesi’nde ana hatta gerçekleşen arıza nedeniyle su kesintisi yaşanıyor. KASKİ ekipleri tarafından arızanın giderilmesi için çalışmalar sürdürülüyor. Kesintinin akşam saatlerine kadar devam edeceği tahmin ediliyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kuzeykent Mahallesi Muhtarı Hakan Çölez; “Değerli komşularım şahsi kanaatim, ihtiyacınız kadar su temin ediniz. Özellikle çocuklarımızı 1-2 gün musluk suyundan uzak tutalım yada kaynatarak tüketelim” ifadelerine yer verdi.
Amerikanca Kültür'den Amatör Spora destek
Kastamonu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASKF) ile Kastamonu Amerikanca Kültür arasında Amatör Spor’a destek protokolü imzalandı.
Emniyet kemeri takmadan yolculuk yapılamayacak
Otobüs, minibüs ve taksilerde “çocuk bağlama sistemleri” zorunlu hale getirildi. Bu araçlarda tüm yolcular emniyet kemeri takmadan harekete izin verilmeyecek. Motosiklet, bisiklet ve scooter kullananlar ise gece ‘reflektif yelek’ giyecek.
İhsangazi Emniyet’i sahada
İhsangazi İlçe Emniyet ekipleri vatandaşlara motosiklet kullanırken kask kullanımının önemi ve KADES uygulamasıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.
Kastamonu Belediyesi iftarda bir araya geldi
Kastamonu Belediye personeli düzenlenen iftar programında buluştu.
Abdurrahman Paşa, kabri başında anıldı
Abdurrahman Paşa Lisesi'nin kurucusu Abdurrahman Nureddin Paşa, İstanbul'daki hemşehrilerimiz tarafından düzenlenen programda anıldı.
Küreliler, Bayrampaşa'da buluştu
Küre Dernekler Federasyonu tarafından Bayrampaşa Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen iftar programı İstanbul’daki Küre Dernekleri temsilcilerinin ve yoğun protokolün katılımı ile gerçekleşti.
'Neredeyse Taşköprülüleri stada almayacaklardı'
Taşköprüspor Kulübü Başkanı Hüseyin Aytaç Altan, Kastamonu İl Özel İdare KHS- Taşköprüspor mücadelesinde yaşanan olayların ardından değerlendirmelerde bulundu.
“Servisçilerimizden mazotta KDV ve ÖTV alınmasın”
Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu İl Eğitim Sekreteri Kader Fatih Aşçıoğlu akaryakıta gelen zamlarla birlikte okul servisçiliği yapan esnafın durumuna çare bulunmasına yönelik açıklamalarda bulundu.
KASKON Genel Başkanlığı ilimizde ziyaretlerde bulundu
KASKON “Büyük Kastamonu Buluşması” adı altında 13 Martta Eyüp’te kahvaltı programı düzenliyor.
Her koşulda her şartta hizmet
İçme suyumuzun bekçileri, kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarının sigortaları olan Kastamonu Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri 7 gün 24 saat hizmet için sahada.
A’dan Z’ye Kastamonu konuşuldu
Tarihi Kentler Birliği Kastamonu Bölge Toplantısı, Kastamonu Belediyesi’nin ev sahipliğinde Dedeman Otel’de gerçekleştirildi.
‘Devletimiz kimseyi mağdur etmedi’
AK PARTİ İl Başkanı Doğan Ünlü, parti binasında basın toplantısı düzenleyerek, 11 Ağustos’ta meydana gelen sel felaketi ve sonrasında afet bölgesindeki çalışmalarla ilgili bilgilendirmelerde bulundu